Про магазин

Наша компанія продає тільки оригінальну продукцію з Німеччині!

Нам часто задають питання: "Чому препарати приходять без картонної упаковки?" (стосується лише ампульних препаратів Heel та талеток cefasel)
Відповідь: наша компанія робить закупівлі в Німеччині упаковками по 100 ампул для того, щоб забезпечити мінімальну вартість для Вас, якщо ви замовляєте менше 100 штук одного препарату, то він прийде до вас без зовнішньої картонної упаковки.

При бажанні ви можете замовити 5-ти ампульні упаковки як в аптеках в Україні, але актуальну ціну потрібно уточнювати у менеджера за телефоном +38(063)668-97-27.

Місія нашої компанії - це доставка високоякісних препаратів з німецьких аптек в нашу країну. Адже зараз в наших аптеках надзвичайно важко придбати європейські медпрепарати. Адже для того, щоб продавати такі ліки, потрібні численні дозволи, ліцензії і т. п. А їх одержання - процедура тривала, та до того ж недешева. А ще необхідно враховувати і конкурентну боротьбу. Адже багатьом гравцям вітчизняного ринку невигідно попадання на нього більш високоякісних і екологічних аналогів, ніж наявні в аптеках.

Кожне наявне на нашому сайті ліки набувається в рядовий аптеці Німеччини. Тому всі інструкції лише німецькою мовою. Тому плануючи замовлення будь-якого засобу, краще відразу проконсультуватися з лікарем щодо необхідних доз, тривалості застосування препарату, можливих протипоказань, а також щодо того, чи підходить ліки конкретному пацієнту.

Наявна на нашому ресурсі інформація про ліки є звичайними описами, бо призначена лише для інформаційних цілей. І відвідувачі цього ресурсу не повинні керуватися нею в якості рекомендацій і порад медичного характеру. Зазначимо, що призначення і вибір лікарського засобу - це прерогатива лікаря, як і контроль його прийому. Адже лікар завжди враховує індивідуальні особливості. Наша компанія не несе відповідальності за використання даних сайту.

Так само ви можете відправити ваше замовлення або задати будь-яке питання по продукції по електронній пошті на адресу: info@alfamed.in.ua

ЗНИЖКИ в нашому магазині:
замовлення від 4000 грн. - 5%
від 10000 грн. - 10%
від 25000 грн. - 15%
від 50000 грн. - договірна